Buty narciarskie salomon atomic

salomon

Kategorie

Bluza Dynafit SPEED PTC Męska/ rock khaki

Kod produktu: 4053866582766
Producent: Dynafit
  • Rozmiar
Dostępność:
Jest
Cena brutto: 599,00 zł
Stara cena:

Opis produktu

Męska Speed Polartec® Jacket stworzona została do szybkiego skitouringu. Jest to uniwersalna propozycja urzekająca oferowanym stosunkiem ciepła do wagi.

Zastosowany wysokiej klasy techniczny materiał to obietnica ciepła nie tylko podczas zimowych wycieczek na skitourach, ale też szerokiego wachlarza innych aktywności w okresach zmiany pory roku czy latem. Materiał polarowy Polartec® Power Grid™ posiada gładką stronę zewnętrzną i kratkową strukturę po stronie wewnętrznej zapewniającą maksymalną wygodę i optymalne ciepło. Jednocześnie kanaliki powietrzne podnoszą oddychalność materiału, by umożliwić skuteczne odprowadzenie nadwyżek potu na jego powierzchnię, skąd mogą one szybko odparować. Wspomaga to termoregulację organizmu i chroni go przed przegrzaniem. Co więcej, niezwykle wygodny i miły dla skóry materiał powstał w dużej mierze z przetworzonych pokonsumenckich odpadów plastikowych, dzięki czemu w procesie produkcyjnym zaoszczędzono znaczne ilości surowców, wody i energii.

Bluza posiada sportowy krój zapewniający pełną swobodę ruchu, a elastyczne wykończenia mankietów i dolnego brzegu utrzymują ją blisko ciała. Komfortowy wysoki kołnierz ogrzewa szyję i sprawia, że Speed Polartec® Jacket znakomicie sprawdza się jako warstwa środkowa – dodatkowy kaptur potrafi bowiem często niewygodnie ułożyć się pod kurtką wierzchnią. Całości dopełnia praktyczna kieszeń na piersi, w której schowasz najważniejsze drobiazgi.

Główny materiał
  • POLARTEC® POWER GRID™ SOFT 136 BS (92%PL (65% recycled) 8%EA)
Wkładki
  • POLARTEC® POWER GRID™ RECYCLED 139 BS (93%PL (54%recycled) 7%EA)
Hem Insert
  • JERSEY BISTRETCH 155 (71%PA 29%EA)