Buty narciarskie salomon atomic

salomon

Kategorie

O firmie

Sklep Muszak - Ski powstał w 1988 roku. Oferujemy naszym klientom ponad 25 lat doświadczenia, profesjonalizm, najwyższą jakość, profesjonalne doradztwo oraz szczególną atmosferę, a wszystko po to, by klient czuł się najważniejszy.
 
 
 
 Firma posiada autoryzację i certyfikaty firm SALOMON, MARKER, TECNICA, VÖLKL, ROSSIGNOL oraz ATOMIC.Zespół pracowników co roku testuje sprzęt, który oferuje klientom,
oraz przechodzi liczne szkolenia marketingowe, sprzedażowe a także dotyczące sprzedawanych produktów.

 
 

Prowadzony przez firmę serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt firmy Reichmann. Serwis dysponuje maszynami do szlifowania nart i snowboardów. Posiada maszyny z kamieniem ceramicznym. Dysponuje kompletami szablonów i specjalistycznymi wiertłami do montażu wiązań narciarskich.Firma MUSZAK-SKI oferuje także wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz sprzętu ski tourowego. 
 
 
Sklep MUSZAK SKI ma charakter specjalistyczny ze szczególnym nastawieniem na sprzęt narciarski i rowerowy. W sklepie poza nartami, butami narciarskimi i wiązaniami można zakupić odzież sportową, akcesoria i smary. Możemy ubrać się tu od stóp po czubek głowy. Sklep oferuje produkty najwyższej jakości światowych producentów np: Volkl, Head, Salomon, Atomic, Descente, Chervo, Conte of Florence,Roxy, Craft, Under Armour Falke, Reima i wielu innych.
Prowadzony przez firmę serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt firmy Reichmann. Serwis dysponuje maszynami do szlifowania nart i snowbordów. Posiada maszyny z kamieniem ceramicznym. Dysponuje kompletami szablonów i specjalistycznymi wiertłami do montażu wiązań narciarskich.

Przed sklepem znajduje się dogodny parking dla klientów. Sklep akceptuje karty płatnicze oraz  kredytowe
 
 
Czynne: Poniedziałek - Piątek  11.00 - 19.00

             Sobota  11.00 - 18.00

             Niedziela (od listopada do końca lutego) 11.00 - 16.00   
 
            
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości - napisz do nas: muszak@muszakski.com.pl