Kategorie

WIĄZANIA HEAD FREEFLEX PRO 16 BR.78[A]

Kod produktu: WN0067
Producent: Head
Dostępność:
Jest
1 szt.
Cena brutto: 1 059,00 zł
Stara cena:
Ilość:

  Opis produktu

  HEAD Freeflex Pro 16

  Niektórzy lubią szybkość, niektórzy bezpieczeństwo. Te wiązania spełniają obydwa zadania. Nie ważne jak bardzo testujesz swój sprzęt, te wiązania to godne zaufania połączenie między Tobą, a Twoimi nartami.

  Skala siły wypięcia: 5-16.


  Stand height 19 mm
  DIN 5-16
  Kolory bialy/czarny/flash yellow


  • Przód Aero z systemem TRP
  • Race Diagonal
  • ABS - Anti Blocking System
  • Freeflex Pro
  • Tył Race Pro
  • Min. waga: od 49 kg / od 109 lbs
  • Dura-Coating


  Freeflex Pro

  CAŁKIEM NOWE WIĄZANIA!

  Z dumą oferujemy całkiem świeże wiązania racingowe, z nowym designem i ulepszeniami.

  • FREEFLEX PRO

   Tworząc nowe rozwiązanie Freeflex Pro System skupiliśmy się na całkiem nowym poziomie jakości jazdy:
   Poprzez redukcję wysokości podstawy, przesuwająca się taśma jest teraz znacznie bliżej buta a wolno przesuwająca się pięta podczas ugięcia narty nie zmienia pozycji buta.

   Jest to gwarancją stałych parametrów wypięcia, małego ryzyka urazu, a przede wszystkim większej precyzji kierowania jazdą.

  • RACE PRO HEEL

   Nowa, zredukowana wysokość podstawy jest całkowicie zgodna z przepisami FIS. Pozwala to na nowo zaprojektować tor pięty, podnosząc go o 1mm i poszrzając o 8mm. Jest to jeszcze większa stabilność i szybszy, bardziej bezpośredni przekaz energii.

   Co więcej, zwiększone rozmiary suwanych elementów ograniczają tarcie oraz zapewniają płynniejsze przesuwanie i pewne wypięcie w każdych warunkach.  BEZPIECZEŃSTWO

  Wiązania HEAD/TYROLIA zapewniają unikalne bezpieczeństwo, a takie wyjątkowe technologie jak system ABS czy pięta Diagonal zapewniają optymalną i kompleksową ochronę dla każdego narciarza.

  • DIAGONAL TOE
   Zapewnia wypięcie buta z wiązania w zakresie 180° zarówno na boki, jak i do góry. Daje to maksymalne bezpieczeństwo przy upadkach do tyłu ze skręceniem.

   System Diagonal Toe dostosowany do zjazdów wyczynowych. Siła wypięcia do boku jest większa niż do góry, co opóźnia wypięcie do góry i zabezpiecza przed niepotrzebnym wypięciem podczas wyskoków.

  • DIAGONAL HEEL

   Bezpieczeństwo

   Jeszcze lepsze zabezpieczenie. Wypięcie buta z tyłu w zakresie 150° we wszystkich kierunkach. System osłabia siłę mogąca doprowadzić do uszkodzeń kolan i wiązadeł.

   Wygoda
   Łatwość wpinania.

   Jazda
   Doskonale zrównoważone zatrzymanie stopy we wszystkich kierunkach powoduje wysoki stopień przekazu energii bez niepotrzebnego wypięcia. na wywieranie siły bez niepotrzebnego wypinania buta.

  • SYSTEM ABS

   Bezpieczeństwo

   Wypięcie nart bez tarcia znacznie zmniejsza ryzyko naciągnięcia wiązadeł podczas upadku w przód ze skręceniem. System zapewnia łatwe wypięcie niezależnie od warunków pogodowych, rodzaju butów, oblodzenia, czy zanieczyszczeń na wiązaniach.

   Wygoda
   Czyszczenie "samoobsługowe".

   Jazda
   Najlepsze oceny w niezależnym teście oraz nagroda jakości: TÜV HIGH QUALITY MARK.

  • SYSTEM TRP TOE

   Bezpieczeństwo
   System czterech rolek w przedniej części wiązania - HEAD 4-Roller Pincer sprawia, iż wiązanie jest cały czas elastyczne, absorbuje krótkie i silne impulsy chroniąc wiązadła i automatycznie wyśrodkowuje buta. Wypięcie w zakresie 180° pozwala na 30% więcej zatrzymanej siły bez obniżania poziomu bezpieczeństwa jazdy.

   Wygoda
   Łatwość wpinania buta oraz doskonałe wyśrodkowanie. Bez śniegu czy zabrudzeń blokujących wiązanie.

   Jazda
   Idealny przekaz energii, doskonały przekaz impulsów między butem, a wiązaniem (o 30% skuteczniejsze wyśrodkowanie w porównaniu ze standardowym camem).

  NALEŻYSZ DO KLUBU NARCIARSKIEGO Z WIELKOPOLSKI? - ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O RACE PROGRAM. MAMY SPECJALNE CENY DLA KLUBÓW.

  Nowości