Kategorie

Spodenki Craft Vere Glow Bib Men 1905029

Kod produktu: 7318572631694
Producent: Craft
 • rozmiar
Cena brutto: 369,00 zł
Stara cena: 499,00 zł
Ilość:

  Opis produktu

  Model spodenek rowerowych wykonany w nowoczesnym wzornictwie VERVE GLOW Design- specjalnym reflektywnym nadrukiem, który poprawia widoczność i nadaje produktom wyjątkowy charakter. Spodenki są bardzo precyzyjnie wykończone, wykonane z lekkiego, elastycznego materiału typu mesh- siateczki, która doskonale wentyluje i odprowadza wilgoć. Zastosowanie materiału BODY-CONTROL nadaje odpowiednią kompresję co zapobiega drganiom i poprawia regenerację mięśni. Nogawki spodenek są laserowo docinane i po wewnętrznej stronie wykończone silikonowym printem. Szelki spodenek wykonane są w całości z lekkiej siatki. Ponadto w modelu zastosowano nowy model wkładki- INFINITY C1 PAD. 

  CECHY:

  - techniczny, lekki, siateczkowy materiał

  - VERVE GLOW Design- reflektywny print

  - LYCRA SPORT- włókno BODY CONTROL

  - COLD BLACK- włókno zapobiegające nadmiernemu przegrzewaniu, chroni przed promieniowaniem UV

  - idealne dopasowanie

  - laserowe wykończenie nogawek

  - silikonowe printy utrzymujące nogawkę na miejscu

  - szelki wykonane z lekkiej siatki

  - nowa wkładka- INFINITE C1 PAD

  INFINITE C1 PAD

  Oferuje funkcjonalność i komfort wymagany przez zawodowców. Pad posiada bezkrawędziowe łagodne przejście pomiędzy najgrubszą a najcieńszą warstwą. Piankowe wypełnienie podąża za ruchem ciała dając optymalny komfort.

   

  Posiada nowy opatentowany system E.M.I. Elastic Mesh Insert, technologię laserowego cięcia, które pozwala na utrzymanie męskich genitaliów w naturalnej pozycji, nie dociskając do kości łonowej. Zapewnia to naturalny przepływ krwi co w konsekwencji poprawia termoregulację i zmniejsza uczucie zmęczenia.

   

  Dzięki zastosowaniu technologia cięcia pianki usunięty zostaje nadmiar materiału co nadaje wkładce optymalny krój i pełen komfort w trakcie użytkowani.

   

  Wkładka pokryta jest  jest nową warstwą Bio-Ceramic wykonaną z minerałów ilastych, która obniża temperaturę na powierzchni wkładki tworząc efekt chłodzenia i uczucie komfortu. Materiał dodatkowo izoluje w chłodne dni.

  Nowości