Buty narciarskie salomon atomic

Buty Salomon Promocja

Kategorie

SAKWA BASIL GO SINGLE BAG 16L SZARA NA HAKI HOOK-ON SYSTEM/ GREY

Kod produktu: 8715019177651
Producent: Basil
Dostępność:
Jest
Cena brutto: 199,00 zł
Stara cena:

Opis produktu

Szara sakwa Basil GO Single to idealna sakwa do codziennego użytku. Dzięki pojemności 16 litrów możesz zabrać ze sobą wiele przedmiotów. Torba ma wewnętrzną kieszeń i dwie elastyczne kieszenie na zewnątrz, które są przydatne do przechowywania butelki napoju lub parasola. Torba jest wykonana z wodoodpornego poliestru i dlatego może wytrzymać mały deszcz.

Dzięki systemowi Hook-On po prostu wpinasz sakwę na bagażniku i wypinasz ponownie z taką samą łatwością. Sakwa jest zaprojektowana tak, aby można ją było zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego. Jest to szczególnie wygodne i zapewnia, że nikt nie może zobaczyć, co przewozisz. Torba posiada wygodne uchwyty do przenoszenia. Krótko mówiąc, wszystko to sprawia, że torba jest idealna na rower, w pracy i w podróży!

Funkcje:

- Duża pojemność 16 litrów.
- Łatwy do przymocowania do bagażnika. Pasuje również na rower elektryczny!
- Zawiera wewnętrzną kieszeń na zamek błyskawiczny i wygodne uchwyty.
- Lepsza widoczność - odblaskowe elementy ze wszystkich stron.
- Może być również używany jako torebka.


Wymiary: 33 cm x 17 cm x 41 cm
Waga: b.d.
Maksymalne obciążenie: 5 kg
Pojemność: 16 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.