Rowery unibike 2019 nowa kolekcja promocja

Test rowerów Scott

Kolekcja rowery scott 2019

Kategorie

NARTY VOLKL CODE SPEEDWALL + RMOTION 12

Kod produktu: NA0465
Producent: Völkl
 • DŁUGOŚĆ
Dostępność:
Jest
1 szt.
Cena brutto: 1 499,00 zł
Stara cena: 3 399,00 zł
Ilość:

  Opis produktu

  THE CODE - ujawniona tajemnica

  Linia THE CODE składa się z dwóch modeli. Obydwa przeznaczone są do jazdy w każdych warunkach mogących panować na trasie. Bezsprzecznie, ich możliwości najpełniej mogą być wykorzystane przez dobrych i bardzo dobrych narciarzy.
  90 letnia tradycja i doświadczenie firmy Völkl w produkcji nart o najwyższej jakości, pozwoliła na stworzenie modelu, którego uniwersalność zaskakuje wszystkich, którzy mają okazję wypróbować ją na stoku. Połączone technologie, z Pucharu Świata i poza trasowego freeridu dały zdumiewający efekt, niezwykle wszechstronne narty o nadzwyczajnej prędkości - THE CODE. Technologia Tip & Tail Rocker, stosowana do tej pory we free narciarstwie, pozwala radośnie zjeżdżać na nie przygotowanych trasach. Trójwymiarowa, górna powierzchnia narty, usztywnia ją poprzecznie i przy szybkiej jeździe, precyzyjnie, z prędkością światła przekazuje impulsy sterujące bezpośrednio na krawędź. Jazda na modelu THE CODE sprawia niezwykłą przyjemność, na granicy euforii. Tip & Tail Rockerzapewnia zwrotność krótkiej narty. Natomiast jej stabilność sugeruje, że jedziemy na narcie dłuższej nawet o +10 cm. Swoim wyglądem THE CODE intryguje, sugerując nieograniczoność swoich możliwości.


  Dynamiczne narty, które powstały z połączenia rozwiązań występujących w nartach wyczynowych z najnowocześniejszą technologią Tip&Tail Rocker. Dzięki temu powstały niezwykle wszechstronne narty z charakterystyką sportową, o nadzwyczajnej prędkości. Ich uniwersalność zaskakuje wszystkich, którzy mieli możliwość na nich jeździć. Posiadają zwrotność nart krótkich połączoną ze stabilnością nart długich.  • Taliowanie: 122_76_104
  • Długość: 185
  • Promień skrętu: 20.3

  Tip&Tail Rocker

   

  PRZEZNACZENIE: Dla dobrze i bardzo dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras, systematycznie podnoszących swoje umiejętności w technice jazdy.

  CECHY: Lekko podniesiony dziób i piętka narty (Tip & Tail - Rocker) ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę, pełną prędkości, przy pewnym trzymaniu krawędzi. Połączenie klasycznego profilu narty z nowoczesnym Rockerem pozwala dobierać narty o około 10 cm dłuższe od dotychczasowych nart carvingowych, przy zachowaniu skrętności narty krótkiej i stabilności narty długiej.


  Full Sensor Wood Core

  Drewniany rdzeń typu FULL SENSOR WOOD CORE na całej długości narty skutecznie tłumi drgania w czasie agresywnych skrętów na dużej prędkości i precyzyjnie przekazuje siłę sterującą na krawędź.  Racetiger Speedwall to narta powstała na bazie pucharowego doświadczenia konstruktorów Völkla. Zastosowano w niej najdoskonalszą i jedyną wykorzystywaną w Pucharze Świata konstrukcję typu sandwich. Ale to nie wszystko. Nowością jest technologia Speedwall - po raz pierwszy boki nart wykonane zostały z tworzywa, z którego robi się ślizgi. Po ich posmarowaniu zwiększa się prędkość przy ostrej jeździe na krawędziach. Narty Racetiger Speedwall wyposażono w nowe wiązania rMotion z płytą. Szata graficzna - identyczna z grafiką z Pucharu Świata - nałożona bezpośrednio na górną powierzchnię narty, wykonaną z titanalu.

   

  Power Construction

  Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. Jest, tak zwana konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.

  Powered by Titanium

  Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

  RMOTION

  System wiązań, przeznaczony do sportowych nart o konstrukcji nart Pucharu Świata. Wiązania stworzone specjalnie do nowych modeli nart Racetiger w technologii Speedwall. Wzorowane na wiązaniach zawodniczych do nart z Pucharu Świata. Dają narciarzom maksymalne wsparcie w sportowej jeździe na krawędziach!  Nowości