Buty narciarskie salomon atomic

Buty Salomon Promocja

Kategorie

Narty Atomic MAVEN 86 R+M 10 GW Berry

Kod produktu: 887445263869
Producent: Atomic
  • Długość
Dostępność:
Jest
Cena brutto: 1 999,00 zł
Stara cena: 2 649,00 zł

Opis produktu

Zatwierdzony przez zespół ambasadorów firmy Atomic #sheskis, nowy model All-mountain dla kobiet Atomic Maven 86 R zapewnia precyzyjną i zrelaksowaną jazdę w każdych warunkach śniegowych.

Wszechstronny profil Flow łączy idealną ilość camberu, łopaty i rockera, zapewniając solidną stabilność i bezwysiłkową wydajność w każdych warunkach śniegowych. Konstrukcja OMatic wykorzystuje tylko podstawowe materiały, takie jak rdzeń z drewna topoli i lekkie trójosiowe warstwy włókna szklanego, aby uzyskać najwyższą równowagę sztywności i elastyczności. Rezultatem jest lekka i responsywna narta, która łatwo pokonuje każdy zakręt. Dzięki ściance bocznej DuraCap, osłonie szczytówki i strukturalnej warstwie wierzchniej zwiększającej trwałość, Atomic Maven 86 R zapewnia nowy potencjał do jazdy na nartach w każdych warunkach.

Atomic M 10 GW – proste w użyciu, zapewniają spójne wyczucie na stoku lub poza nim i pozwoli każdemu pewnie jeździć na nartach. Są mocne i wytrzymałe, ale łatwe do założenia z butami GripWalk. Świetne wiązanie typu „zrób to wszystko”, które pozwoli każdemu narciarzowi cieszyć się całym dniem spędzonym w górach.