Kategorie

KASK UVEX WING PRO RACE 56/6/084/31 FARARIRED

Kod produktu: KA0395
Producent: Uvex
 • Rozmiar
Dostępność:
Jest
1 szt.
Cena brutto: 249,00 zł
Stara cena: 479,00 zł
Ilość:

  Opis produktu

  wing pro race

  Klasyczny race’owy wygląd. Kask wing pro race jest dostępny z pięciu rozmiarach, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować kask indywidualnie. Co więcej, posiada antyalergiczną wyściółkę i zamykany system słuchowy. Kask kompatybilny z gardą.

  WYJMOWANE OCHRANIACZE USZU

  szybko wyjmowane ochraniacze uszu

   

  ZAPIĘCIE DO GOGLI

  Wszystkie kaski narciarskie Uvex są wyposażone w specjalne zapięcie, dzięki któremu można pewnie przymocować gogle do kasku.

   

  TECHNOLOGIA HARDSHELL

  Największą przewagą technologii Uvex Hardshell jest kontrola klimatu wewnątrz kasku, która jest porównywalna do systemu kontroli temperatury ludzkiego ciała. Jest to możliwe dzięki kanałom wentylacyjnym, znajdującym się pomiędzy skorupą kasku a jego wnętrzem, co zapewnia stały dopływ świeżego powietrza. Dalece zaawansowany technologicznie materiał, działający podobnie do nowoczesnej i funkcjonalnej bielizny termoaktywnej, posiada znakomite właściwości odprowadzania wilgoci na zewnątrz przez kanały wentylacyjne. Dzięki temu głowa pozostaje sucha i ciepła jednocześnie. To zapewnia komfort przez cały dzień jazdy na nartach.

   

  SYSTEM WENTYLACJI

  Zintegrowane kanały wentylacyjne zapewniają przepływ świeżego powietrza wewnątrz kasku.

   

  MONOMATIC SYSTEM

  Komfortowy zamek, który pozwala na wielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem czy obróceniem w razie upadku. Pasek posiada komfortową wyściółkę, która nie uciska szyi.

   

  Waga 490 g

   

  Nowości