Kategorie

Buty Meindl Air Revolution Dynamix

Kod produktu: 4033157987975
Producent: Meindl
 • rozmiar
Dostępność:
Jest
1 szt.
Cena brutto: 699,00 zł
Stara cena: 899,00 zł
Ilość:

  Opis produktu

  Twardość podeszwy:
  Materiał zewnętrzny:
  Skóra zamszowa/welur
  Wyściółka:
  GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
  Wkładka:
  Wkładka AIR-ACTIVE® Soft Print drysole
  Podeszwa:
  Meindl Multigrip 3® by Vibram z absorberem z pianki EVA
  Kolor:
  Blue/Anthracite

  Prawidłowe oddychanie jest ważne w każdych warunkach. Zasadę tę stosujemy także do naszego obuwia po to, aby zapewnić optymalny klimat wewnątrz buta. W konsekwencji tego opracowaliśmy model Air Revolution®, jak dotąd jedyną w swoim rodzaju i znakomitą 'klimatyzację buta'. Przy każdym odbiciu powietrze jest wytłaczane z buta, natomiast przy każdym nastąpnięciu zasysane jest świeże powietrze. To, co wydaje się tak oczywiste, bazuje na inteligentnym zestawie materiałowym: sztywny język 3DMesh i trwale amortyzująca perforowana gąbka zapewniają decydujący efekt pompowania i wentylację.

  PODESZWA A/B

  Aktywność: wycieczki terenowe, niskie góry, pogórze
  Teren: dobrze i słabo utrzymane szlaki, ścieżki górskie

  AIR REVOLUTION

  AIR REVOLUTION – OBUWIE Z KLIMATYZACJĄ

  System zapewnia optymalne warunki wewnątrz buta, wspiera wentylację oraz utrzymuje jego wytrzymałości i sztywność. Szkielet języka stanowi perforowana pianka MFS, która jest pokryta trójwymiarową tkaniną 3D o otwartej strukturze. Połączenie tych materiałów sprawia, że cały język działa jak pompka. W celu zachowania anatomicznego kształtu języka jego stabilizator został wykonany z mikrofilcu i jest przyszyty do języka. Mocne rzepy wbudowane w rejonie śródstopia i na zakończeniu języka mocują go do buta. Poszerzony kształt języka doskonale dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia wysoki komfort.

  WIĘCEJ POMPOWANIA, WIĘCEJ ODDYCHANIA!

  Technologia Air Revolution została jeszcze bardziej udoskonalona. Uzupełnieniem działania systemu w butach jest skarpeta, która dopasowana do ich funkcji sprawia, że system Air Revolution jest pracuje jeszcze lepiej.

  FAZA 1

  Świerze powietrze jest
  wciągane do wnętrza buta

  FAZA 2

  Ciepłe powietrze jest
  wypompowywane na zewnątrz

  GORE-TEX® PERFORMANCE COMFORT FOOTWEAR

  Obuwie GORE-TEX® Performance Comfort utrzymuje optymalny klimat dla Twoich stóp podczas wielu rodzajów aktywności outdoorowych i rożnych warunków pogodowych.