Kategorie

Buty Atomic HAWX PRIME 90 Black/White/Red

Kod produktu: 887445096184
Producent: Atomic
 • rozmiar
Cena brutto: 1 249,00 zł
Stara cena:
Ilość:

  Opis produktu

  HAWX PRIME 90

  AE5015800

  Jeśli jesteś dobrym narciarzem, ale uważasz, że poziom eksperta jest na razie poza Twoim zasięgiem, buty Atomic Hawx Prime 90 to Twój najlepszy wybór. Tym, co zyska Twoje największe uznanie, będzie legendarna skorupa o średniej szerokości, oraz przyjazny, wybaczający błędy flex. Buty wyposażono także w system Memory Fit, pozwalający dopasować do indywidualnych potrzeb skorupę, cholewkę i buta wewnętrznego, zaledwie w kilkanaście minut. Podeszwa wyposażona została w rewolucyjny Sole Flex, gwarantujący zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacniający czucie podłoża. Nowe buty wewnętrzne Memory Fit 3D Silver posiadają wstepnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi, a ocieplina 3M™ Thinsulate™ zapewnia ciepło w każdych warunkach termicznych. Buty posiadają też nakładki WTR, ułatwiające chodzenie.

  • Zaawansowana technologia indywidualnego dopasowania butów na gorąco – w zaledwie kilkanaście minut.
  • Technologia umożliwiająca szybką regulację kąta pochylenia butów (13°, 15° lub 17°) oraz fleksu (+/- 10 punktów). W pełni indywidualne dopasowanie.
  • Zlokalizowana na podeszwie elastyczna strefa zapewniająca naturalną linię zgięcia, poprawiająca równowagę i czucie oraz zwiększająca kontrolę.
  • Wyprofilowane strefy na piętach i w okolicy kostek przekładające się na doskonałe trzymanie stopy i zneutralizowanie ucisku. Komfort podnosi wykonany z jednego kawałka tworzywa przód butów i wkładki Sidas.

  WAGA

  2130 G / 26.5

     Nowości