Kategorie

Buty Atomic HAWX PRIME 100 Black/Lime/White

Kod produktu: 887445096108
Producent: Atomic
 • rozmiar
Cena brutto: 1 499,00 zł
Stara cena:
Ilość:

  Opis produktu

  HAWX PRIME 100

  AE5015760

  Atomic Hawx Prime 100 to ważny przedstawiciel jednej z najpopularniejszych na świecie serii butów narciarskich. Buty gwarantują indywidualne dopasowanie, pełen komfort i niezrównaną efektywność w różnorodnych warunkach. Jeśli jesteś zaawansowanym narciarzem preferującym jazdę po trasie, Atomic Hawx Prime 100 to buty stworzone dla Ciebie – wyposażono je w umiarkowany flex, legendarną skorupę o średniej szerokości i unikalną technologię Memory Fit, pozwalającą dopasować do indywidualnych potrzeb skorupę, cholewkę i buta wewnętrznego, zaledwie w kilkanaście minut. Zastosowany w konstrukcji podeszwy rewolucyjny Sole Flex gwarantuje zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacnia czucie podłoża. Nowe buty wewnętrzne Memory Fit 3D Silver posiadają wstepnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi, a ocieplina 3M™ Thinsulate™ zapewnia ciepło w każdych warunkach termicznych. Buty posiadają też opcjonalne nakładki WTR, ułatwiające chodzenie.

  • Zaawansowana technologia indywidualnego dopasowania butów na gorąco – w zaledwie kilkanaście minut.
  • Technologia umożliwiająca szybką regulację kąta pochylenia butów (13°, 15° lub 17°) oraz fleksu (+/- 10 punktów). W pełni indywidualne dopasowanie.
  • Zlokalizowana na podeszwie elastyczna strefa zapewniająca naturalną linię zgięcia, poprawiająca równowagę i czucie oraz zwiększająca kontrolę.
  • Wyprofilowane strefy na piętach i w okolicy kostek przekładające się na doskonałe trzymanie stopy i zneutralizowanie ucisku. Komfort podnosi wykonany z jednego kawałka tworzywa przód butów i wkładki Sidas. Buty wewnętrzne tego modelu są wyposażone w ociep

   

  WAGA

  2156 G / 26.5

  Nowości