Buty narciarskie salomon atomic

Buty Salomon Promocja

Kategorie

Kask GIRO HALE jr matte glacier

Kod produktu: 768686070990
Producent: Giro
  • Rozmiar
Dostępność:
Jest
Cena brutto: 209,00 zł
Stara cena:

Opis produktu

HALE

Kask Hale posiada jeden z najbardziej komfortowych systemów retencyjnych, 22 otwory wentylacyjne, dzięki czemu zapewnia chłodzenie w każdej sytuacji, łatwy do dostosowania, z szerokim zakresem system regulacji Roc Loc Sport. Kask Hale jest również wyposażony w zdejmowany daszek i wykorzystuje tę samą technologię budowy In-Mold, co nasze najlepsze modele dla dorosłych, która łączy skorupę z kaskiem w celu uzyskania lekkiej i trwałej konstrukcji.

WENTYLACJA:

- 22 otwory wentylacyjne

 

CERTYFIKATY:

- CPSC Bicycle

 

KONSTRUKCJA:

- In-Mold construction

- Full Hardbody shell

 

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:

- Roc Loc Sport

 

TECHNOLOGIE:

- Universal Fit Sizing - nasze kaski Universal Fit są wyrzeźbione tak, aby, już przy pierwszej przymiarce, dobrze wyglądały i były świetnie dla wszystkich dopasowane. Dzięki rozwinięciu zastrzeżonych prawnie rozmiarów skorupy w oparciu o konkretne grupy klientów i połączenie ich z łatwym w regulacji systemem dopasowującym, jest Ci łatwo dobrać właściwy rozmiar, prosto z pudełka, bez kłopotu i kosztów przymierzania wielu rozmiarów.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.