serwis nart

Narty Sklep Promocja

serwis nart

Kategorie

KASK BOLLE BACKLINE VISOR+LEM/NAVY CYA/31420

Kod produktu: 054917334291
Producent: Bolle
 • Rozmiar
Dostępność:
Jest
1 szt.
Cena brutto: 999,01 zł
Stara cena:
Ilość:

  Opis produktu

  Kaski Bolle to nowoczesne wykonanie i design. Kask Bolle Backline Visor Premium to kask z dwiema wymiennymi szybami zapewniający komfort użytkowania nawet przy zmianie warunków pogodowych na stoku.

  System wymiany szyb
  SYSTEM WYMIANY SZYB - szybki i sprawny system wymiany szkieł umożliwia błyskawiczną zmianę szyb i dopasowanie do aktualnie panujących warunków.  

  1 Grey Blue Cat. 3 - wymienna szyba chroniąca przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym podczas najsłoneczniejszych dni.

  Lemon Visor Cat. 1 
  - jasna szyba rozświetlająca. Jest idealna przy chmurach i intensywnym śniegu. Szyba zwiększa kontrast i głębię oraz ostrość widzenia

  Kask z szybą jest idealnym połączeniem kasku i gogli. To innowacyjne rozwiązanie jest coraz popularniejsze, gdyż jest to najwygodniejsza i najbardziej komfortowa ochrona głowy i oczu. 

  INJECTED ABS - zewnętrzna powłoka kasku wykonana z tworzyła ABS, które zapewnia ochronę przed uderzeniami i wstrząsami, absorbując je i zapewniając komfort noszenia podczas jazdy.

  ADJUSTABLE VENTILATION - kask został wyposażony w regulowany system wentylacji. Łatwość obsługi zapewnia dostosowanie ilości dopływającego powietrza. 

  CLICK TO FIT SYSTEM - system gwarantujący idealne dopasowanie kasku. W górnej części kasku znajdziemy regulację pozwalającą na dostosowanie wielkości, zapewniającej stabilizację nawet podczas ekstremalnej jazdy. Rozwiązanie to pozwala na zoptymalizowane dopasowanie gdy chcesz poluzować kask odpoczywając lub jadąc na wyciągu. 

  REMOVABLE EAR PADS - kask zapewnia ciepło i komfort w czasie jazdy jednocześnie nie wygłuszając otoczenia. Wkładki można wyjmować i prać. 

  Kask posiada hipoalergiczną wewnętrzną podszewkę. 

  • Zaawansowany system wentylacji        
  • Hipoalergiczna podszewka
  • Wymienne, poliwęglanowe szyby PC 
  • Wyjmowane wkładki do uszu    
  • Click-to-Fit ® system  – regulacja dopasowania
  • Zewnętrzna powłoka z ABS
  • Waga 650 g      

  Nowości