Kategorie

GOGLE BOLLE EXPLORER OTG 21389 SHINY BLACK S1

Kod produktu: 054917311650
Producent: Bolle
Dostępność:
Jest
2 szt.
Cena brutto: 139,00 zł
Stara cena:
Ilość:

  Opis produktu

  Juniorskie Gogle Narciarskie Bolle Explorer OTG Shiny Black Lemon cat 1.

  to gogle znanej i cenionej na całym świecie marki Bolle®. Przeznaczone dla każdego narciarza lub snowboardzisty kochającego zimowe szaleństwo niezależnie od warunków pogodowych. Szczególnie polecane  dla osób noszących okulary korekcyjne.

  Juniorskie Gogle Bolle Explorer OTG posiadają podwójne szyby cat. 1Szyby cat. 1 to  jasne szyby rozświetlające. Poprawiają kontrast. Idealne przy chmurach i intensywnym śniegu.Bollé® oferuje gogle OTG, które są zaprojektowane tak, aby pasowały do większości okularów korekcyjnych.

  Podwójne szyby z systemem wentylacji FLOW-TECH® zapobiegają parowaniu. Dzięki podwójnym szybom tworzy się bariera cieplna pomiędzy suchym powietrzem zewnętrznym, a wilgocią parującego ciała zapobiegając skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyby. System wentylacji FLOW-TECH® - wymusza przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szyb.

  Dodatkowo szyby Gogli Bolle Explorer OTG zostały zaopatrzone w powłokę anti-fog – która rozprasza cząsteczki wody na powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci.    

  Gogle Bolle Explorer OTG posiadają piankę z miękkim polarem w warstwie stykającej się z twarzą. Takie rozwiązanie jest przyjemne dla skóry twarzy dając komfort i wygodę.      

  Gogle Bolle Explorer OTG z łatwością dopasujesz do każdego kasku.          

   

  OTG bolle
  OVER THE GLASSES (OTG) 
  Bollé® oferuje gogle OTG, które są zaprojektowane tak, aby pasowały do większości okularów korekcyjnych.        

   

  Double lens bolle
  DOUBLE LENS
   – Dwie szyby wytwarzają barierę cieplną pomiędzy zimnym suchym powietrzem zewnętrznym a parą wodną generowaną podczas aktywności. Zapobiega to skraplaniu się pary wodnej na powierzchni szyb.              

   

  Flow tech bolle
  System wentylacji FLOW-TECH® 
  - zaprojektowany tak, żeby wymuszać przepływ powietrza wzdłuż wewnętrznej powierzchni szkieł, zapobiegając skraplaniu się pary i utrzymując nieskazitelną przejrzystość szkieł.    

   

  P80 bolle
  P80 - 
  Powłoka anty-fog zintegrowana z wewnętrzną powierzchnią szkieł rozprasza cząsteczki wody po powierzchni uniemożliwiając skraplanie się wilgoci, która utrudnia widoczność na stoku

   

  Pianka wewnętrzna bolle
  Pianka stanowi idealną bazę dla miękkiego polaru stykającego się ze skórą, doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, elegancję i wygodę

  Wymiary gogli Explorer OTG:

  Wymiary bolle

   

  Rozstaw oprawek: 13,5 cm
  Szerokość szyb: 13,5 cm
  Wysokość szyb: 7,3 cm

  Nowości