serwis nart

Rowery elektryczne Poznań sklep

Categories

Narty Head WC Rebels iSL SW SFP13 + FPR 11

Kod produktu: 726423906827-
Manufacturer: Head
 • długość
Availability:
Exists
1 szt.
Cena brutto: 1,999.00 zł
Stara cena: 3,099.00 zł
Ilość:

  Opis produktu

  Narty Head Worldcup Rebels i.SL

  JAZDA NA KRAWĘDZIACH I KRÓTKIE SKRĘTY JESZCZE NIGDY NIE BYŁY TAK PRZYJEMNE.


  Speed Bardzo szybko
  Grupa docelowa Zawodnicy
  Teren Trasy zawodniczne, strome stoki
  Styl jazdy Bardzo dobra, dopracowana technika
  taliowanie
  121 66 106
  promień 10,7 - 160


  • KERS
  • Technologia Intelligence
  • Ślizg UHM C, struktura Race
  • Konstrukcja Worldcup Sandwich
  • Rebel Camber
  Intelligence™

  SAMA NARTA TO NIE WSZYSTKO. NA CAŁOKSZTAŁT TWOJEJ JAZDY WPŁYWA PRZEDE WSZYSTKIM RODZAJ TERENU I POZIOM UMIEJĘTNOŚCI NARCIARSKICH.

  Na ubitym stoku potrzebujesz doskonałego trzymania krawędzi. Na miękkim śniegu oczekujesz od nart uległości przy manewrach. Nowa trasa, nowe oczekiwania i wymagania.

  HEAD znalazł rozwiązanie - technologia HEAD Intelligence. Dzięki jej zastosowaniu narty sprawują się idealnie i dopasowują odpowiednio do rodzaju terenu i poziomu umiejętności.

  • ZASADA

   Włókna Intellifibers z materiału piezoelektrycznego zostały umieszczone pod kątem 45° przed wiązaniem narty. Reagują one na impulsy mechaniczne pochodzące z ugięcia nart i przekształcają je w energie elektryczną. Im mocniejszy nacisk na nartę tym więcej wytworzonej energii.

   Uzyskana energia elektryczna trafia do włókien. Powoduje ich usztywnienie, tym samym zwiększając sprężystość i sztywność skrętną narty.

   EFEKT


   Ułożenie włókien pod kątem 45° zwiększa sztywność skrętną narty, wciskając krawędź jeszcze bardziej w śnieg podczas skrętu.

   Przy większej prędkości cała narta zostaje jeszcze bardziej usztywniona.

  • TECHNOLOGIA INTELLIGENCE CHIP- DODATKOWY ZASTRZYK

   Energia elektryczna wytwarzana przez włókna jest nie tylko odzyskana ale zakumulowana w chipie i zwielokrotniona. Następnie zostaje uwalniana stopniowo w zależności od właściwości jezdnych narty.   KINETIC ENERGY RECOVERY SYSTEM
   • EXTRA DOŁADOWANIE

    Technologia KERS działa jak turbosprężarka. Dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu.

    Efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Dokładnie tak samo kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość. Technologia HEAD KERS jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem.

   • JAK TO DZIAŁA?

    Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty. Tył narty natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

   • ZAPLECZE TECHNICZNE

    Technologia HEAD KERS jest ewolucją idei stojącej za technologią HEAD Intelligence. W przeciwieństwie do Intelligence, KERS nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną. Ponadto technologia KERS oparta jest na zupełnie nowym chipie zdolnym do kumulowania energii oraz przechowywania jej aż do właściwego momentu.

   • Włókna piezoelektryczne przekształcają energie kinetyczną w energię elektryczną, która jest magazynowana w zatopionym w narcie chipie. Energia elektryczna jest natychmiastowo uwalniana do odpowiednich części narty wskazywanych przez specjalne czujniki. Uwolnienie energii w odpowiednim czasie jest automatycznie kontrolowane i skoordynowane. W zależności od sztywności poszczególnych modeli nart, czujniki są wcześniej programowane: im bardziej agresywna ma być narta, tym sztywniejsza stanie się jej tylna część.