serwis nart

Rowery elektryczne Poznań sklep

Kategorie

BUTY ROSSIGNOL PURE PRO 90 WHT-GREY

Kod produktu: 3607682431299
Producent: Rossignol
 • Rozmiar
Dostępność:
Jest
1 szt.
Cena brutto: 1 499,00 zł
Stara cena:
Ilość:

  Opis produktu

  Odpowiednie dopasowanie. Odpowiedni flex. Model Pure Pro 90 łączy mistrzowski poziom mocy i precyzji z łatwością indywidualnego dopasowania. Skorupa zaprojektowana z wykorzystaniem technologii Sensor Blade jest lżejsza, a jednocześnie umożliwia bezpośredni transfer energii z butów na narty. Damski rozmiar o szerokości 100 mm w obszarze śródstopia zapewnia równowagę między komfortem a kontrolą, natomiast regulowany flex umożliwia dostosowanie parametrów buta do indywidualnych potrzeb. Buty wewnętrzne z możliwością indywidualnego dopasowania zostały ocieplone naturalną wełną merynosów, dzięki czemu doskonale chronią przed wychłodzeniem.

  Rozmiar dopasowany
  Damski rozmiar dopasowany o szerokości 100 mm w obszarze śródstopia zapewnia optymalną równowagę między komfortem a stabilizacją.

  Zoptymalizowane przenoszenie mocy
  Skorupa zaprojektowana z wykorzystaniem technologii Sensor Blade jest lżejsza, a jednocześnie umożliwia skuteczne przenoszenie energii z butów na narty.

  Regulowany flex
  Prosty mechanizm umieszczony w tylnej części buta zapewnia szerszy zakres regulacji sztywności buta, a tym samym umożliwia dostosowanie jego parametrów, poziomu przenoszenia mocy i komfortu

  Łatwość zakładania
  Zastosowanie bardziej miękkiego tworzywa w strefie śródstopia pozwala na większe odgięcie języka, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów.

  Damski profil cholewki
  Krótsza cholewka w kształcie tulipana pozwala zminimalizować ucisk na mięśnie łydki, gwarantując zwiększony poziom komfortu i funkcjonalności.

  Spersonalizowany komfort
  Indywidualnie kształtowany but wewnętrzny gwarantuje optymalne dopasowanie, zapewniające stabilizację i wyższy komfort użytkowania.

  Naturalnie ciepły, szybkoschnący materiał
  Dzięki domieszce wełny merynosów buty wewnętrzne zapewniają wysoki komfort termiczny, oddychalność i ochronę przed przykrymi zapachami

  Kompatybilność z systemem GRIPWALK® (nakładki sprzedawane oddzielnie)
  Gumowy bieżnik i wyprofilowany w strefie palców kształt podeszwy GRIPWALK® ułatwia chodzenie w butach narciarskich, zwiększając ich przyczepność do podłoża.

  Liner

   
  Liner technology CUSTOM T2
  Powerstrap width (mm) 40mm
  Thermal insulation FOREFOOT MERINOS WOOL
  Tongue POWER WRAP - ONE-PIECE TOE BOX

   

  Soles

   
  Properties GRIPWALK COMPATIBLE

   

  Additional functions

   
  Canting CANTING

   

  Buckles

   
  Additional functions ADJUSTABLE TEETH 3 POSITIONS
  Buckles adjustment 4 MICRO
  Buckles material 100% ALUMINIUM
  Buckles technology DIAGONAL BUCKLES

   

  Cuff

   
  Cuff material POLYURETHANE
  Flex index 90
  Last 100
  Specifications FLEX ADJUSTMENT

   

  Shell

   
  Bootboard PU
  Material POLYURETHANE
  Specifications WOMEN SPECIFICS
  Technology SENSOR BLADE