Buty narciarskie salomon atomic

Buty Salomon Promocja

Kategorie

Buty Dynafit SEVEN SUMMITS męskie /dawn/lime punch

Kod produktu: 4053866214957
Producent: Dynafit
  • Rozmiar
Dostępność:
Jest
Cena brutto: 1 399,00 zł
Stara cena: 1 799,00 zł

Opis produktu

Intuicyjny w obsłudze i doskonale sprawdzający się zarówno na podejściach, jak i w trakcie zjazdów męski but Seven Summits to świetna propozycja dla pasjonatów klasycznego skitouringu.

Model stworzony na bazie bestsellerowej serii DYNAFIT NEO. Niezawodny, uniwersalny but z trzema klamrami wyróżnia się prostą konstrukcją i mocnymi właściwościami zjazdowymi oraz atrakcyjną ceną. Seven Summits to znakomity wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych skitourowców.

But stanowi połączenie sprawdzonych rozwiązań zapożyczonych z bardziej specjalistycznych modeli z wygodną w obsłudze, prostą konstrukcją. Dzięki jego niskiej wadze – jedyne 1520 g – w Seven Summits z powodzeniem możesz ruszać także na dłuższe wycieczki. System zapięcia Ultra Lock 2.0, poliuretanowa skorupa i cholewka z tworzywa Marfran pozwoliły uzyskać progresywny flex i wyjątkowe właściwości zjazdowe przy wadze, którą zwykle mogą pochwalić się jedynie modele z tworzywa Pebax. Zintegrowany spoiler i Velcro Power Strap dodatkowo podnoszą właściwości zjazdowe, a last o szerokości 104.5 mm zapewnia pełen komfort.

Model wyposażony jest w botek Custom Ready (CR) składający obietnicę skutecznej izolacji cieplnej, długiej żywotności i maksymalnej wygody już podczas pierwszego użycia bez dodatkowego wygrzewania. Wszystkie buty skitourowe DYNAFIT, w tym Seven Summits powstają we włoskiej miejscowości Montebelluna i spełniają najwyższe standardy jakości.